Stručni posjet Poreznoj upravi u Ogulinu

U utorak, 20. studenoga 2017. učenici 4.c razreda, zanimanja ekonomist iz područja nastave računovodstva, posjetili su Poreznu upravu i ispostavu u Ogulinu te u ugodnom druženju s voditeljom ispostave Željkom Rožmanom saznali sve novosti iz domene poreza i poreznih obveza.

Učenici su za stručni posjet pripremili pitanja o radu ePorezne, uvođenju poreza na nekretnine, financijskim izvještajima i novostima vezanim uz stope obračuna poreza na dobit.

Informacije su učenicima  prezentirane u tiskanom obliku  kako bi učenje u školi bilo što aktualnije i u skladu s promjenama u realnom okruženju. Informacije primarnog karaktera, iz prve ruke uvijek su najkorisnije učenicima i nastavnicima.

Napisala: Jasminka Turina Luketić,prof.

objavio: Dragan Sabljak   datum: 14. 12. 2017.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.