Projekt "Moja jedina Zemlja" Vijest ima dokument u privitku

Projekt „Moja jedina Zemlja“ se provodio od  22. – 30. 4. 2014. u Gimnaziji Bernardina Frankopana i Obrtničkoj i tehničkoj školi Ogulin. Projekt je nastao kao rezultat suradnje više partnera: British Council (najveći novčani iznos), Grada Ogulina, Info centra za mlade Ogulin, Gimnazije Bernardina Frankopana, Obrtničke i tehničke škola Ogulin, Udruge roditelja djece i mladeži Ogulin i Speleološkog društva Đula-Medvedica.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 7. 5. 2014. 11:16

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.