Roditeljski sastanci

Roditeljski sastanak za treće razrede

Zajednički Roditeljski sastanak za roditelje učenika III. a, III. b, III. c, III. d i III. e razreda održat će se u srijedu 27. travnja 2016. godine u 17.00 sati u učionici 10 E. Predavanje će na temu "Emocionalne poteškoće" održati psihologinja Helena Štrucelj nakon čega će roditelji svakog razreda imati zasebni dio s razrednicama.

:: opširnije ::

objavio: Dragan Sabljak  datum: 25. 4. 2016. 08:46

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.